Prasečí chřipka


Není to tak dávno, co světem letěla obava z masivního šíření ptačí chřipky. S postupující globalizací a masivním cestováním obyvatelstva mezi kontinenty nás zřejmě hrozba podobných epidemií čeká častěji. Letošní tzv. prasečí chřipka vyvolává obavy ještě větší, protože ji způsobuje zmutovaný chřipkový virus typu A podtyp H1N1. Stejný vir způsobil na začátku století pandemii tzv. španělské chřipky, které podlehli miliony lidí. Nemoc se dobře šíří mezi ptáky a také mezi prasaty, která jsou k nemocem náchylná. Z nich pak přejde na člověka. Přenosem z člověka na člověka vir dál mutuje, proto se proti němu tělo neumí bránit. Z tohto důvodu nemůže být funkční ani očkování proti chřípce.

Nelze předvídat, zda nově vzniklá mutace bude působit jen lehké příznaky nebo vyvolá epidemie. Letošní planetární konstelace jsou však alarmující a ukazují na možnost hojnějšího šíření infekcí od dubna až do září. Poté by měla první vlna ustoupit. Varují však před možností nového vzplanutí od listopadu, kdy náchylnost lidí v zimním období bude již vyšší.

Co tedy můžeme udělat preventivně, abychom se nákaze vyhnuli a si udrželi zdraví? Základem je samozřejmě dobrý imunitní systém, který podpoříme zdravým životním stylem, dostatkem odpočinku. K posílení organismu můžeme využít i svůj konstituční lék, známe-li jej. Pokud ne, můžeme navštívit svého homeopata a poradit se s ním o jeho výběru.

V případě onemocnění se můžeme léčit běžnými homeopatickými léky, které se používají při chřipkách a které lze zakoupit v lékárnách nebo vám jej vybere opět homeopat.
Je tu však ještě další možnost a tou je využít pro prevenci, případně i léčení speciální léčebnou nahrávku PC Resonance, kterou vyvinul anglický homeopat Peter Chappell a která je volně dostupná veřejnosti.

Tato nahrávka je založena na homeopatickém principu léčení podobné - podobným. Jsou v ní zakódovány symptomy této chřipky. Tím, že je pro tělo opakovaně zdůrazní, organismus začne reagovat a nastartuje ozdravný proces. Podporuje tedy samoléčebné síly organismu a to nejen u lidí, ale co bude důležité vědět pro chovatele a veterináře, i u zvířat.

Nahrávka funguje jako ochrana - profylaxe, i jako léčebný program a také doplňuje jakoukoliv jinou léčbu. Může být tedy úspěšná v jakékoliv kombinaci.

Tato technologie byla vyvinuta v období hrozby ptači chřipky, protože autor došel k závěru, že v extrémním případě nebudou možnosti, jak se dostat k homeopatii či lékařské péči, rozhodně ne v celosvětovém měřítku, Protože panika by mohla způsobit paralýzu celého systému, tudíž zastavení dodávek všeho, i léků. Zvuková nahrávka, kterou lze lehce říšit prostřednictví internetu, ale i např. rádia, by pak mohla být nejdostupnějším prostředkem jak k léčbě, tak k preventivní ochraně obyvatel. (o ptačí chřipce si můžete více přečíst v odkaze kongres 2006)

Swine fluresonance v sobě obsahuje informace k léčení:

 • obecné lidské chřipky
 • ptačí chřipky (H1N5)
 • prasečí chřipky (H1N1 typu A)
 • speciální PC rezonanci epidemické paniky


 • Podstata epidemické paniky tkví v tom, že významně oslabí imunitní systém a pak se snadno nakazíte jakoukoliv chorobou. Proto je léčba paniky stejně důležitá, jako léčba prasečí chřipky samotné.

  PC Resonance na virus prasečí chřipky - Swine flu resonance je k dispozici také ve formě pilulek, jež si můžete objednat v lékárnách, které vyrábí léky PC Resonance nebo u homeopata, který je používá.

  Léčivá nahrávka zachycuje zvuk asi třiceti mořských vln v příboji na pobřeží a v tomto zvuku je rezonance zakódovaná.
  Nahrávka trvá asi 2,5 minuty.
  Můžete si ji stáhnout ve formátu .mp3 (4,4Mb) zde:
swine_flu_resonance


Alena Bratková, za pomocí materiálů Novinky, ČTK
Hana G.Chappell, Peter Chappell