PC Remedy FAT
 

Fat and Famine reflex, for obesity patří k novým lékům PC Remedy Petera Chappella a je určený lidem s nadváhou, kterým se nedaří běžným způsobem zhubnout nebo po ukončení diety pracně shozené kilogramy opět naberou.

Nadváha či obezita pocházejí z reflexu hladomoru. V historii lidstva se v mozku zakódoval reflex, který mu umožňoval přežití i v dobách hladu. Ten způsobuje, že před obdobím hladovění si tělo vytváří tukové zásoby, které pak zpětně uvolňuje v dobách bez příjmu potravy. Tento reflex působí i v dnešní době a může být kdykoliv aktivován.

V posledních 50-ti létech lidstvo v rozvinutých zemích zásadně změnilo své stravovací návyky. Jídla je dostatek, ale průmyslové zemědělství a výroba ho zbavily kvalitních bílkovin, minerálů a jiných důležitých látek, takže již neposkytuje vše, co tělo potřebuje ke své správné funkci. Paradoxně tak, i když jídla přijímáme dostatek či dokonce nadbytek, do mozku je vysílán signál "HLAD". Tím je aktivován reflex hladovění, na které tělo reaguje zvýšeným vytvářením zásob tuku.

Jakmile je tento proces jednou nastartován, nemáme již nad ním kontrolu. Pokud se rozhodneme držet dietu a omezíme přísun jídla, reflex je tím více posílen a tělo tvoří další a další zásoby, místo aby je uvolnilo např. v podobě většího množství životní energie. Tak jsme jenom více unavení a dále tloustneme. Homeopatický lék REMEDY - FAT nepůsobí jako jiné léky na hubnutí. Útočí přímo na centrum problému, protože vypíná reflex hladomoru. Tělo pak již nemá důvody k dalšímu ukládání tuků a naopak, může své zásoby začít uvolňovat.

Působení je individuální, tak jako je každý z nás jiný. Po nějaké době člověk pomale ztrácí nadbytečnou chuť k jídlu, k nasycení mu stačí menší dávky potravin. Asi po 14 dnech dochází k pomalému, ale trvalému úbytku váhy až do optimálního stavu jedince. Při hubnutí se často objevuje větší žízeň, protože dochází k vyplavování zásobních látek z těla. Je proto vhodné přijímat více tekutin, nejlépe čistou vodu, neslazené čaje nebo stolní minerálky.

U některých jedinců se na počátku užívání může objevit paradoxní efekt, t.j. mohou mít naopak zvýšenou chuť k jídlu. Léčbu nepřerušujte, po nějaké době samovolně odeznění. Je to proto, že metabolismus těla se transformuje, proto by se měla změnit skladba přijímaných potravin. Tělo si samo řekne o větší množství ovoce, zeleniny a jiných přírodních produktů, které jeho potřeby lépe uspokojí než průmyslově upravená strava. I když jsou bio-potraviny o něco dražší, jsou kvalitnější a v konečném důsledku tak ušetříte. Při používání REMEDY dochází k zásadní redukci množství přijímané potravy, takže za jídlo utratíte méně. Lék je v podobě tekutiny. Užívá se 1 malá lžička kdykoliv v průběhu dne. Důležité je použít umělohmotnou lžičku a zbylou tekutinu nikdy nevracet zpátky do lahve, aby nedošlo k jejímu znehodnocení.

Lék se nepolyká, nechá se v ústech rozplynout. Před použitím lahvičkou vždy 5 x zatřepat, aby se jeho účinek aktivoval! Asi 1/4 hodinu před a po užívání se nemá jíst ani pít! Středně silným osobám postačí 1 lžička denně, silnější jedinci mohou pro rychlejší účinek brát i 2 -3 lžičky. 1 lahvička obsahuje asi 90 dávek, což postačí na 1-3 měsíce. Efekt hubnutí by měl přetrvávat i po této době. Pokud ještě nebudete se svou vahou spokojeni, můžete REMEDY užívat dále po libovolnou dobu.

REMEDY - FAT je homeopatický informativní lék, který se může užívat společně s jakýmikoliv dalšími léky, aniž by docházelo k nežádoucím interakcím. Nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky a proto ho mohou brát i lidé se zhoršeným zdravotním stavem.

K jeho podání by mělo dojít až po řádném odléčení pacienta konstituční homeopatií.

Zpracováno s použitím informací uvedených o tomto léku na stránkách Petera Chappella. O dalších lécích PC REMEDY si můžete přečíst v originále přímo tam.